Dejte mi tip na prodávanou nemovitost nebo prodávejte se mnou nemovitost a prostřednictvím M&M Reality se zúčastněte slosování o luxusní pobyt pro dva v Dubaji

Losujeme každý měsíc!

Jak to funguje?

Víte o někom, kdo prodává svou nemovitost?
Dejte mi tip, získáte provizi až 10 tisíc korun a
po podpisu smlouvy prodávajícího s naší
kanceláří budete automaticky zařazeni do
slosování o luxusní pobyt pro dva v Dubaji. 


Prodáváte nemovitost?

Kontaktujte mě ohledně nezávazné schůzky, v případě, že se domluvíme na prodeji, budete zařazeni do slosování!

O co se každý den losuje?

HOTEL IBEROTEL MIRAMAR AL AQAH Fujairah

pětihvězdičkový hotel

Hotel leží na východním pobřeží Spojených arabských emirátů, z jedné strany je obklopen pohořím Al-Hadžar, z druhé strany Indickým oceánem. Hotel má vlastní krásnou pláž z nejjemnějšího písku. Můžete zde využít dvě á la carte restaurace, bary, wellness centrum, dva bazény s možnost vyhřívání, bar u bazénu a další vybavení hotelu. Hosté, kteří zde byli ubytováni, udělili na stránkách TripAdvisor hotelu hodnocení "vynikající".

Tvůj pobyt pro dva v Dubaji zahrnuje let prostorným Airbusem A380 se společností Emirates z Prahy do Dubaje a zpět, transfer z letiště a na letiště v Dubaji a pětidenní pobyt v hotelu Miramar Al Aqah s polopenzí plus a dalšími službami na místě.

Užijte si slunce po celý rok a poznejte všechny krásy, které Vám tento arabský emirát nabízí!

Podrobná pravidla soutěže naleznete zde


Termíny losování

Termín losování se odvíjí od data podpisu výhradní smlouvy na zprostředkování prodeje nemovitosti se společností M&M Reality Holding. Ochranná lhůta po podpisu smlouvy je stanovena na 21 dnů*. Po uplynutí ochranně lhůty jste zařazeni automaticky do slosování ať už jste na nemovitost dali tip nebo jste jejími vlastníky. V obou případech jste ale byli na termín slosování upozorněni e-mailem. Pokud e-mail nevidíte ve složce "Doručená pošta" překontrolujte jestli náhodou nespadl do "Spamu".

Kromě pravidelných termínů losování každý všední den budeme od února navíc jednou měsíčně losovat ze všech uzavřených smluv a zpárovaných Tipařů, kteří v uplynulých pravidelných losováních neuspěli.

*Příklad: Výhradní smlouva na zprostředkování prodeje nemovitosti byla podepsána 6. ledna 2018 - termín losování jak pro Tipaře, tak i pro majitele nemovitosti pak vychází - 6. ledna + 21 dnů ochranné lhůty = 27. ledna 2018. Jelikož ale vychází termín losování na sobotu, je termín losování automaticky posunut na první následující pracovní den, t. j. pondělí 29. ledna 2018.