O mně

Jmenuji se Michal Růžička, prodejem a pronájmem nemovitostí se zabývám od roku 2008 u společnosti M&M Holding a.s.

Nyní nepůsobím pouze jako realitní makléř, ale i jako vedoucí pobočky v Rudné. Specializuji se na nemovitosti v lokalitě Praha - západ, Středočeský kraj a Praha. V současné době mám za sebou více než 250 realitních obchodů. 

Každou realitní transakci řeším s individuálním přístupem a snažím se, aby všechny strany byly naprosto spokojené, protože si myslím, že to je základ dobrého obchodu.

Pokud je spokojený klient, jsem spokojený i já sám.

Trh s realitami se stále mění, mění se i legislativa, tudíž procházím stále rozličnými školeními a nezapomínám ani na průběžné sebevzdělávání. 

Kromě standardního obchodu umím řešit prodeje nemovitostí, které mají omezení vlastnického práva (exekuce, insolvenční řízení, zástavy apod.)

Samotná práce je mi koníčkem a životním stylem. Mohu říci, že jsem jedním z těch, kteří mají to štěstí, že se mohou živit tím, co je baví.

Co si pamatuji, obchodem jsem se chtěl zabývat snad už jako malý kluk, a proto při rozhodování, co budu studovat, byl obor Obchodník - Podnikatel logická volba. 

Po škole jsem nastoupil jako prodavač do jednoho ze supermarketů. Přiznám se bez mučení, že tato práce mě úplně nebavila, nedělal jsem ji dlouho. Poté jsem nastoupil vojenskou základní službu a v armádě jsem zůstal ještě další čtyři roky. Z armádního sektoru jsem nakonec odešel, chyběla mi komunikace a kontakt s civilním životem. 

Když jsem se ocitl v civilu, rozhodoval jsem se, co dál. Viděl jsem inzerát jedné, již neexistující realitní kanceláře, kde hledali nové lidi. Říkal jsem si, že by to mohlo být zajímavé. Pohovorem jsem prošel úspěšně a vrhl se do světa realit. Ačkoliv mi práce přišla zajímavá, neztotožnil jsem se s politikou a strategií obchodu, kterou tato RK měla, a po vzájemné dohodě jsme se rozešli.

Se světem realit jsem se rozloučit ještě nechtěl, nastoupil jsem tedy jako makléř do společnosti M&M Reality, kde jsem dodnes. 

Společnost M&M Holding a.s. klade velký důraz na kvalitu svých služeb a soustředí se i na kvalitu svých makléřů. Díky tomuto přístupu se stala největší realitní kanceláří na českém trhu a poskytuje perfektní zázemí svým lidem, kteří mohou díky tomu pracovat profesionálně a nabídnout svým klientům maximální možný servis. Od samotného zprostředkování prodeje, pronájmu nemovitostí, hypotečních služeb, přes pojištění, až po rekonstrukce.

Celý svůj život rád komunikuji s lidmi a troufám si o sobě tvrdit, že dobře, a nemusím se za své jednání stydět.

Mým cílem je, aby klient byl maximálně spokojený, a poté budu spokojený a šťastný i já sám.