Pro rok 2018 si naše společnost připravila super dárek pro prodávající klienty a doporučitele. 
Každý týden vyšleme dva klienty na luxusní dovolenou v Dubaji do hotelu Hilton! 
Výhra zahrnuje letenky pro dvě osoby tam i zpět, pětidenní pobyt (pátek - úterý) s polopenzí v hotelu v Dubaji, transfer z letiště a na letiště v Dubaji.
Pravidla jsou jednoduchá, prodávejte s námi, nebo nám doporučte prodávajícího, který s námi bude prodávat a zúčastněte se slosování o tuto úžasnou dovolenou. Více podrobností na www.dejnamtip.cz.

Doporučitelská provize

Nabízím odměnu až 10.000,-

Znáte ve svém okolí někoho, kdo prodává nemovitost?

Kolega, kolegyně, kamarádi, příbuzenstvo, známý atd., doporučte mě, třeba na základě referencí a nebo mě rovnou kontaktujte buď emailem, nebo telefonicky a předejte mi kontakt na prodávajícího.

Já kontakt ověřím v systému, zda s prodávajícím již někdo nekomunikuje z naší společnosti, pokud ne, domluvím si s prodávajícím schůzku. 

Kontakt mi můžete předat i formou mobilní aplikace s názvem M&M TIP, kterou najdete v Obchodu Play  pro android nebo v App Storu pro IOS.

Přes staženou aplikaci můžete provést registraci, kde jako KK makléře zadejte číslo 1406 a Váš tip mi bude následně doručen přímo na telefon. Přes aplikaci můžete následně sledovat v jakém stavu zakázka je. 

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat, budu se těšit. 


Mám zájem se stát doporučitelem, zašlete mi smlouvu